Ekspedientka

Jako że Strumień jest niewielkim miastem, praca w Strumieniu ma charakter bardziej lokalny. Oczywiście miasto stale się rozwija. Władze miasta zachęcają inwestorów różnymi programami, także powstaje w miasteczku wiele nowych inwestycji, firmy otwierają swoje siedziby, a sieci sklepów otwierają nowe punkty sprzedaży. Jednak pracę w miasteczku oferują nie tylko duże firmy. Lokalni przedsiębiorcy również poszukują pracowników do swoich biznesów.

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie w lokalnej prasie w Strumieniu o zapotrzebowaniu pracownika na stanowisko ekspedientki w jednym z lokalnych sklepów z artykułami spożywczymi. Sklep znajdował się blisko centrum miasteczka i jest tam praktycznie od zawsze. Sklepik jest mały i ze względu na małą powierzchnię użytkową nie jest samoobsługowy. Dlatego też ekspedientka oprócz obsługiwania klientów przy kasie będzie musiała również podawać im towary ze sklepowych półek. Sklep zawiera praktycznie wszystkie towary spożywcze od pieczywa i słodkich bułek, poprzez parę rodzajów paczkowanych wędlin po słodycze. W sklepie nie zakupimy owoców i warzyw, ponieważ jego mała powierzchnia nie pomieściłaby już tak dużej liczby towarów.

W obowiązkach służbowych ekspedientki będzie leżeć również przyjmowanie dostaw towaru do sklepu, sprawdzanie ilości towaru podanego na fakturze z ilością jaka faktycznie przyjechała z dostawą, oraz sprawdzanie poprawności cen jakie widnieją na fakturze. Praca odbywać się będzie w systemie dwu zmianowym. Ekspedientka będzie się zmieniać z inną ekspedientką, która pracuje już w tym sklepie bardzo długo.