Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Koniecpol
Numer: StPr/24/0467
OBOWIĄZKI:
Obsługa kasy fiskalnej,obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Koniecpol

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 121 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Sprzedawca

Szkolenie BHP, szkolenie stanowiskowe, obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, komputera, rozpakowywanie i ekspozycja towaru na sklepie, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, dbanie o...

Kasjer-sprzedawca

organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, uiszczanie należności za dostarczone produkty;przygotowywanie produktów do...

Młodszy sprzedawca

Sprzedawca w kantynie na terenie Zakładu Karnego, obsługa osób osadzonych oraz pracowników. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: książeczka Sanepidowska...