Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Tąpkowice
Numer: StPr/24/0615
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, szkolenie stanowiskowe, obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, komputera, rozpakowywanie i ekspozycja towaru na sklepie, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, dbanie o aktualne informacje o cenie towaru, kontrolowanie cen i nazewnictwa towaru, przygotowanie faktur za sprzedany towar dla potrzeb klienta, poprowadzenie rejestru wydawanych faktur, dbanie o jakość obsługi klienta, pakowanie towaru dla klienta, przygotowanie zapotrzebowań na brakujące towary, przekazywanie klientom informacji o produktach, towarach, jego walorach, sposobie użytkowania, sprawdzenie jakości, terminowości towarów na sklepie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tąpkowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Doradca / Doradczyni klienta

Jakie zadania na Ciebie czekają? sprzedaż produktów i usług w swoim sektorze, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby klientów; realizacja i monitorowanie procesów zamówień klientów; dbanie...

Sprzedawca

Forma zatrudnienia: umowa o pracę pełny etat Zadania: profesjonalna obsługa Klienta prawidłowe i sprawne ewidencjonowanie sprzedaży na kasach fiskalnych telefoniczne oraz mailowe przyjmowanie...

Kasjer-sprzedawca

- obsługa kasy- obsługa klienta- wykładanie towaru i przyjmowanie- dbanie o czystość- rozliczanie zmiany i kasyPraca w sklepie mięsnym. Godziny pracy: poniedziałek 8.00-16.00, wtorek...