Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Zawiercie
Numer: StPr/24/0337
OBOWIĄZKI:
wg progamu stażustaż w godz: 9-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Chęć do pracy

Miejsce pracy:

Zawiercie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Doradca Klienta / Sprzedawca

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta; Realizacja sprzedaży; Utrzymywanie standardu ekspozycji; Przyjmowanie i...

Sprzedawca

Zgodnie z załączonym do wniosku z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Sprzedawca - Doradca Klienta w salonie marki Bytom

Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki. Dołącz do nas, jeśli: łatwo...