Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Ślemień
Numer: StPr/24/0146
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z załączonym do wniosku z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ślemień

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Sprzedawca

Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy, przyjmowanie i wykładanie towaru, dbanie o porządek na sali sprzedażowej, ekspozycja towaru zgodnie ze standardami firmy. Wymagania konieczne:...

Sprzedawca

Sprzedaż towaru ogrodowego. Obsługa klienta. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: mile widziana znajomość asortymentu ogrodowego Uprawnienia: obsługa...

Doradca Klienta / Sprzedawca Vistula

Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki. Dołącz do nas jeśli: łatwo...