Praca: Spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Spawacz
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0411
OBOWIĄZKI:
Spawanie konstrukcji stalowych.Praca na 2 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00).OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSÓB Z UKRAINY.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Spawacz (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, uprawnienia spawacz MIG-MAG, 2-3 lata stażu pracy w zawodzie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Spawacz

spawanie elementów stalowych, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Spawacz

łączenie elementów metalowych, spawanie.Prraca na umowę o pracę lub umowę zlecenie. Wymagania konieczne: Zawód: Spawacz Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:...

Spawacz mag 135

Spawanie kgotowych elementów do wagonów pociągowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: uprawnienia UDT na obsługę palnika Uprawnienia: doświadczenie zawodowe w...