Praca: Spawacz mag 135

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Spawacz mag 135
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/24/0452
OBOWIĄZKI:
Spawanie gotowych elementów do wagonów pociągowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: uprawnienia UDT na obsługę palnika
Uprawnienia: doświadczenie w posługiwaniu się palnikiem
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG z dodatkowym certyfikatem FM1 potwierdzającym umiejętność spawania stali czarnej
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe w spawaniu, szczególnie skali czarne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 5 300 do 5 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Spawacz termitowy / Operator zgrzewarki

Opis stanowiska: Praca na torach kolejowych i tramwajowych polegająca na spawaniu termitowym oraz zgrzewaniu szyn na terenie całej Polski. Delegacje na terenie całego kraju. Wymagania:...

Pomocnik spawacza termitowego / Pomocnik operatora zgrzewarki

Opis stanowiska: Praca na torach kolejowych i tramwajowych polegająca na spawaniu termitowym oraz zgrzewaniu szyn na terenie całej Polski. Delegacje na terenie całego kraju Wymagania:...

Pomocnik spawacza (staż)

w załączniku Wymagania inne: wykształcenie średnie, mile widziane uprawnienia, zdolnośc do pracy w warunkach wysokiej temperatury,