Praca: Sortowacz(ka) odpadów komunalnych

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Sortowacz(ka) odpadów komunalnych
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/24/0318
OBOWIĄZKI:
sortowanie odpadów komunalnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
Uprawnienia: chęć i gotowość do pracy na tym stanowisku!!!!!!!!!!!!!!

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Pracownik fizyczny - operator koparki / koparko-ładowarki

- rozładunek, załadunek towaru na samochód- czyszczenie i przeprowadzanie przeglądów sprzętu - prace fizyczne na placu złomowymPraca w godz. 8-16, możliwość pracy na 1/2 etatu Wymagania...

Robotnik gospodarczy

prace porządkowe, Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: