Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Łękawica
Numer: StPr/24/0253
OBOWIĄZKI:
prace porządkowe,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łękawica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Wiertacz z możliwością przyuczenia

wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła (praca bardzo podobna do wiercenia studni głębinowych) system pracy w tak zwanej delegacji w systemie 3 tygodnie na 1 tydzień wyjazd na wolne i przyjazd z...

Pracownik gospodarczy

Prace porządkowe na zewnątrz i wewnątrz budynku.Praca od godziny 7:00 do 15:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: wykształcenie dowolne, chęć do...

Robotnik gospodarczy-pomoc biurowa

proste prace porządkowe, obsługa recepcji, dbałość o zieleń wokół obiektu i stan techniczny infrastruktury sportowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...