Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0770
OBOWIĄZKI:
Przygotowane do montażu elemenów i podzespołów do montażu mebli, montaż mebli.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

miejsce pracy: ul. Chorzowska 113 m. 8, 44-100 Gliwice oraz praca zagranicą wg. zleceń pracodawcy

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pracownik produkcyjny

Obsługa pieca elektrycznego do przetapiania wlewków aluminiowych, obsługa maszyn do odlewania ciśnieniowego, przygotowywanie odlewów do lakierowania, obróbka klamek aluminiowych metodą...

Pracownik produkcji ogrodniczej

prace ogrodnicze, obrywanie liści oraz pędów, nasadzenia, rozsadzanie oraz szczepienie roślin, kompletowanie zamówień, pakowanie towarów oraz przygotowanie do wysyłki, zabezpieczenie towaru...

konfekcjonowanie wydruków wieloformatowych w tym: docinianie wydruków, oczkowanie, zgrzewanie, laminowanie, szycie, pasowanie, pakowanie wydruków, porządkowanie stanowiska pracy, pomoc drukarzowi...