Praca: Pracownik produkcji ogrodniczej

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracownik produkcji ogrodniczej
Miejsce pracy: Paczyna
Numer: StPr/24/0802
OBOWIĄZKI:
prace ogrodnicze, obrywanie liści oraz pędów, nasadzenia, rozsadzanie oraz szczepienie roślin, kompletowanie zamówień, pakowanie towarów oraz przygotowanie do wysyłki, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem w transporcie do odbiorcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

[Inne] : Pracodawca użytkownik:„Grupa Producentów Owoców i Warzyw Klimowicz” sp. z o.o., 44-120 Pyskowice, Paczyna ul. Pniowska 2, NIP: 9691524525, KRS: 0000306333, REGON: 240920654

Miejsce pracy:

Paczyna

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 do 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pracownik produkcji

- fizyczne lub mechaniczne działania wykonywane na materiałach, aby przekształcić je w gotowe produkty, - identyfikacja problemów lub wad produktów i podejmowanie działań korygujących, -...

cięcie rur, mierzenie produktów, pakowanie towaru, obsługa komputera Wymagania inne: [Inne] : praca na 2 zmiany: 06:00- 18:00, 18:00-06:00, możliwość pracy w dni wolne, mile widziany: 1 miesiąc...

Pracownik produkcji - operator

Obsługa maszyn w zakresie kompletowania i pakowania elementów gotowych. Obsługa oprogramowania robota i ustawień zautomatyzowanego stanowiska smarowania.Obsługa wtryskarek w zakresie...