Praca: Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
Miejsce pracy: Czernichów (pow. żywiecki, gm. Czernichów), Czernichów
Numer: StPr/2024-04-25/0998
OBOWIĄZKI:
Praca fizyczna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wymagana umiejętność wykonywania podstawowych prac ogrodniczych i gospodarczych

Miejsce pracy:

Czernichów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

prace agrotechniczne, pielęgnacyjne w ogrodzie i w sadzie na terenie całego gospodarstwa, przygotowanie gruntu do nasadzeń, cięcie, prześwietlanie drzew i krzewów, porządkowanie terenu wokół...

pielęgnacja terenów zieleni miejskiej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

pielegnacja terenów zieleni miejskiej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: