Praca: Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
Miejsce pracy: Aleksandria Druga
Numer: StPr/24/0708
OBOWIĄZKI:
pielęgnacja terenów zieleni miejskiej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Aleksandria Druga

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Prace związane z utrzymaniem zieleni: koszenie, grabienie, plewienie, cięcie krzewów, żywopłotów, pielęgnacja drzew, sprzątanie, odśnieżanie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące...