Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/24/0284
OBOWIĄZKI:
obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie zamówień, obsługa klienta, przygotowywanie dań, krojenie warzyw, przygotowywanie sosów, dbanie o porzadek w miejscu pracy, wszystkie czynności będa wykonywane pod nadzorem opiekuna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

obieranie warzyw, utrzymanie czystości, przygotowanie dań,obróbka mięsa i ryb. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: wykształcenie zawodowe, chęć do pracy i...

prace pomocnicze na kuchni (przygotowanie, wstępna obróbka) Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno –...

Zadania: Pomoc kucharzowi w przygotowywaniu posiłków Zmywanie naczyń Dbanie o estetykę przygotowywanych potraw Utrzymanie porządku w miejscu pracy Wymagania: Aktualne orzeczenie...