Praca: Pomoc kuchenna

People make places
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Jaworzno, ul. Piłsudskiego

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.
Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zadania:
  • Pomoc kucharzowi w przygotowywaniu posiłków
  • Zmywanie naczyń
  • Dbanie o estetykę przygotowywanych potraw
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy
Wymagania:
  • Aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne (książeczka Sanepid)
  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praca w godzinach 05:00- 12:00
  • Praca od poniedziałku do piątku
Oferujemy:
  • Szkolenia wprowadzające
  • Umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • Możliwość w pracy w niepełnym wymiarze godzin ​
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wolne weekendy

Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: gastronomiczne Wymagania inne:

Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: