Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/24/0307
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie rosołu, farszy, prostych dań, obieranie i szatkowanie warzyw, obróbka wstępna mięsa, lepienie pierogów, dbanie o porządek na stanowisku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Zadania: Pomoc kucharzowi w przygotowywaniu posiłków Zmywanie naczyń Dbanie o estetykę przygotowywanych potraw Utrzymanie porządku w miejscu pracy Wymagania: Aktualne orzeczenie...

Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: gastronomiczne Wymagania inne:

Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: