Praca: Ogrodnik

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Ogrodnik
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/0722
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac pielęgnacyjnych przy roślinach, wykonywanie prac porządkowych. Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

pielegnacja terenów zieleni miejskiej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

pielęgnacja terenów zieleni miejskiej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

prace agrotechniczne, pielęgnacyjne w ogrodzie i w sadzie na terenie całego gospodarstwa, przygotowanie gruntu do nasadzeń, cięcie, prześwietlanie drzew i krzewów, porządkowanie terenu wokół...