Praca: Monter i serwisant instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Monter i serwisant instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/24/0182
OBOWIĄZKI:
instalacja i serwis sieci teletechnicznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Prawo jazdy kategorii B., mile widziane wykształcenie zasadnicze zawodowe, zdolności manualne.

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Monter mebli

Pracownik będzie wykonywał drobne prace stolarskie, przygotowujące materiał do montażu mebli na wymiar klientów, montaże mebli, pomiary i projekty zabudów meblowych. Montaż różnego typu...

Monter instalacji wod -kan

Wykształcenie dowolne. Doświadczenie mile widziane, chęci do pracy. Wykonywanie prac instalacyjnych na terenie Rybnika. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...