Praca: Monter aparatury kontrolno - pomiarowej i automatyki

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Monter aparatury kontrolno - pomiarowej i automatyki
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/23/0708
OBOWIĄZKI:
przygotowanie wiązek przewodów zgodnie z dokumentacją przesłaną przez zamawiającego
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Pracownik montażu ślusarz / elektryk

Montaż i uruchomienie urządzeń firmy Loading Systems. wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne dobra organizacja pracy znajomość elektrotechniki – elektroniki, uprawnienia SEP do 1 kV...

Monter szaf sterowniczych

montaż szaf w tym okablowanie oraz montaż urządzeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Kontroler jakości - monter

Kontrola jakości komponentów, naprawa komponentu, przenoszenie komponentu, pakowanie komponentu. Raportowanie przełożonemu ilości komponentów skontrolowanych lub naprawionych, postępowanie...