Praca: Kontroler jakości - monter

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Kontroler jakości - monter
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/1171
OBOWIĄZKI:
Kontrola jakości komponentów, naprawa komponentu, przenoszenie komponentu, pakowanie komponentu. Raportowanie przełożonemu ilości komponentów skontrolowanych lub naprawionych, postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi, dbanie o porządek na stanowisku pracy, dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi, prawidłowa i terminowa realizacja przydzielonych. Praca w pozycji stojącej.- Praca w trybie ciągłym w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 + soboty, niedziele i święta.- Godziny pracy: 6:00-14:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Dokładność oraz zdolności manualne
Uprawnienia: Sprawność fizyczna
Uprawnienia: Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

Wymagania inne:

Doświadczenie NIE jest wymagane (istnieje możliwość przyuczenia). Mile widziana dobra kondycja fizyczna oraz wzrok. Mile widziana znajomość języka rosyjskiego.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Monter oznakowania

- montaż tabliczek, taśm samoprzylepnych na instalacjach przemyslowych, -montaż tablic, znaków, tabliczek na terenie zakładów produkcyjnych, -demontaż oznakowania (tablic, znaków, tabliczek),...

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

montaż instalacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Monter sprzętu gospodarstwa domowego

montowanie podzespołów do kuchenek i piekarników, praca przy linii montażowej w pozycji stojącejPraca w systemie trzyzmianowym - 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00 - 6:00. Wymagania konieczne:...