Praca: Młodszy operator produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Młodszy operator produkcji
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Numer: StPr/24/0261
OBOWIĄZKI:
kontrola jakości, pakowanie poszczególnych elementów montażowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Czechowice-Dziedzice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Operator maszyn / Techniczny Lider Produkcji

Twój zakres obowiązków Organizowanie i koordynacja pracy zespołu produkcyjnego; Delegowanie zadań i obowiązków członkom zespołu; Raportowanie do kierownika zmiany produkcyjnej; Pomoc w...

Operator linii produkcyjnej

Opis stanowiska: Obsługa linii produkcyjnej, Nadzorowanie linii produkcyjnej oraz wstępna kontrola wizualna produktu, Współpraca z działem utrzymania ruchu oraz działem jakości, Praca w...

Pracownik linii produkcyjnej automotive

WYKONYWANIE ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH LUB ICH CZĘŚCI, POSŁUGIWANIE SIĘ NARZĘDZIAMI,URZĄDZENIAMI NIEZBĘDNYMI W PROCESIE PRODUKCJI (WKRĘTKI,LUTOWNICE, ITP.)LUB OBSŁUGA...