Praca: Pracownik linii produkcyjnej automotive

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Pracownik linii produkcyjnej automotive
Miejsce pracy: Skoczów
Numer: StPr/24/0423
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH LUB ICH CZĘŚCI, POSŁUGIWANIE SIĘ NARZĘDZIAMI,URZĄDZENIAMI NIEZBĘDNYMI W PROCESIE PRODUKCJI (WKRĘTKI,LUTOWNICE, ITP.)LUB OBSŁUGA MASZYN BĘDĄCYCH ELEMENTEM PROCESU PRODUKCJI,WERYFIKACJA I OBRÓBKA MANUALNA WYTWORZONYCH ELEMENTÓW LUB ICH CZĘŚCI, PRACE POMOCNICZE NA MAGAZYNIE, PAKOWANIE, MAGAZYNOWANIE I ROZŁADUNEK ELEMENTÓW POTRZEBNYCH W PROCESIE PRODUKCJIDODATKOWY ADRES WYKONYWANIA PRACY :CIESZYŃSKA 1 D ,43-440 BAŻANOWICE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : mile widziane rozróżnianie podstawowych surowców , koncentracja, umiejetność pracy w zespole, wstepna kontrola wizualna wyrobu[Inne] : PRACA W SOBOTY ODBYWA SIĘ SPORADYCZNIE W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEBY ZAKŁADU, ZAZWYCZAJ NA PIERWSZĄ ZMIANĘ

Miejsce pracy:

Skoczów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Operator linii produkcyjnej

Opis stanowiska: Obsługa linii produkcyjnej, Nadzorowanie linii produkcyjnej oraz wstępna kontrola wizualna produktu, Współpraca z działem utrzymania ruchu oraz działem jakości, Praca w...

Operator maszyn / Techniczny Lider Produkcji

Twój zakres obowiązków Organizowanie i koordynacja pracy zespołu produkcyjnego; Delegowanie zadań i obowiązków członkom zespołu; Raportowanie do kierownika zmiany produkcyjnej; Pomoc w...

Pracownik przy linii produkcyjnej

Pracownik przy linii produkcyjnej przy sortowaniu złomu. Praca na umowę o pracę lub umowę zlecenie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:...