Praca: Magazynier

Ogłoszenie numer: 8985955, z dnia 2024-04-26

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obróbki metali. Wykonujemy cięcie i gięcie blach, spawanie, wykrawanie oraz wiele innych usług pozwalających na kompleksową obsługę klienta. W związku z rozwojem firmy zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Lędziny, Gwarków 53

Opis stanowiska

  • kompletowanie i segregowanie elementów z produkcji,
  • przyjmowanie detali na magazyn wraz z kontrolą jakościową i ilościową,
  • wydawanie zleceń klientowi,
  • obsługa systemu magazynowego.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • aktualne uprawienia na wózek widłowy (UDT),
  • dokładność, sumienność i punktualność,
  • dostosowanie się do obowiązujących w firmie standardów,
  • dbałość o powierzony sprzęt.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do pracownika,
  • szkolenia i możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień,
  • pakiet medyczny,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Magazynier

Przyjmowanie/rozładunek dostaw, wydawanie towaru klientom, załadunek materiałów budowlanych(ręczny i mechaniczny wózkiem widłowym). Praca na 2 zmiany w godzinach : 7.00-15.00,...

Pracownik produkcyjno-magazynowy

Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, kontrola jakości, magazynowanie Wymagania konieczne: Uprawnienia: Zdolności manualne Wymagania inne: [Inne] : mile widziane dwumiesięczne doświadczenie...

Magazynier

przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji;wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów...