Praca: Pracownik produkcyjno-magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracownik produkcyjno-magazynowy
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0801
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, kontrola jakości, magazynowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

[Inne] : mile widziane dwumiesięczne doświadczenie na stanowisku Pracownik produkcyjno-magazynowy, system pracy dwuzmianowy, praca od 06:00 do 18:00 i od 18:00 do 06:00

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 do 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Magazynier

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie firmy. Od...

Magazynier / Operator wózka widłowego

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym. Zapraszamy do pracy w GEODIS!

Magazynier – Stretcher

Miejsce pracy: Czeladź Oferta: Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie Stabilne wynagrodzenie (stawka godzinowa) Praca od poniedziałku do piątku Możliwość zdobycia cennego doświadczenia Praca...