Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Kucharz
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/24/0365
OBOWIĄZKI:
prowadzenie kuchni śląskiej podczas imprez okolicznościowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość (możliwość) jej wyrobienia;
Uprawnienia: doświadczenie praktyczne i/lub wykształcenie branżowe
Uprawnienia: chęci do pracy

Wymagania inne:

jeżeli będzie osoba z wykształceniem podstawowym bez wykształcenia gastronomicznego to wtedy jest wymagane doświadczenie praktyczne na stanowisku kucharza

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Kucharz

Przygotowywanie posiłków według określinego manu oraz dbałość o ich wygląd.*praca w systemie 1-zmianowy w godz. 07:00-15:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...

Młodszy kucharz

Zapoznanie się z zasadami BHP, HACP, obróbka żywności, gotowanie, pieczenie, dekorowanie, obliczanie porcji.Oferta stażu skierowana do osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne. Wymagania...

Kucharz

gotowanie potraw Wymagania inne: Oferta skierowana do osób bezrobotnych w wieku powyżej 30 r.ż. w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30 + zarejestrowanych w Powiatowym...