Praca: Młodszy kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Młodszy kucharz
Miejsce pracy: Szczyrk
Numer: StPr/24/0722
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z zasadami BHP, HACP, obróbka żywności, gotowanie, pieczenie, dekorowanie, obliczanie porcji.Oferta stażu skierowana do osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe - kierunki gastronomiczne, zdolności manualne.

Miejsce pracy:

Szczyrk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Kucharz

Przygotowywanie i wydawanie posiłków*System czasu pracy równoważny, w przedziale między godz. 12:00-22:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Orzeczenie...

Kucharz

Przygotowywanie posiłków według określinego manu oraz dbałość o ich wygląd.*praca w systemie 1-zmianowy w godz. 07:00-15:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...

Kucharz

przygotowywanie posiłków, Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: kucharz Wymagania inne: