Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Kucharz
Miejsce pracy: Strumień
Numer: StPr/23/0317
OBOWIĄZKI:
gotowanie potraw
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagania inne:

Oferta w ramach Funduszu Pracy, skierowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Cieszynie.

Miejsce pracy:

Strumień

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Młodszy kucharz

Zapoznanie się z zasadami BHP, HACP, obróbka żywności, gotowanie, pieczenie, dekorowanie, obliczanie porcji.Oferta stażu skierowana do osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne. Wymagania...

Kucharz

Sporządzanie różnego rodzaju potraw Wymagania inne:

Kucharz

Przygotowywanie i wydawanie posiłków*System czasu pracy równoważny, w przedziale między godz. 12:00-22:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Orzeczenie...