Praca: Kierowca (obsługa traktorka)

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Kierowca (obsługa traktorka)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0332
OBOWIĄZKI:
obsługa traktorka KUBOTA, praca w godzinach: 08:00-16:00, 12:00-20:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Kierowca trasy międzynarodowe

kierowanie pojazdem w ruchu międzynarodowym, przewóz towarów, wypełnienie dokumentów przewozowych, przygotowanie pojazdu do transportu oraz obsługa codzienna. Praca na terenie Polski i Europy....

Kierowca ciągnika rolniczeg

Doświadczenie mile widziane. Praca na ternie sołectw gminy Lyski. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Kierowca-magazynier

transport towarów, pomoc przy załadunku i rozładunku.Miejsce wykonywania pracy Zabrze/Świętochłowice. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania...