Praca: Kierowca ciągnika rolniczeg

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Kierowca ciągnika rolniczeg
Miejsce pracy: Lyski
Numer: StPr/24/0988
OBOWIĄZKI:
Doświadczenie mile widziane. Praca na ternie sołectw gminy Lyski. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lyski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Kierowca samochodu ciężarowego (wywrotka)

Praca na budowach drogowych, kubaturowych Dbałość o powierzony sprzęt Uczciwe i sumienne wykonywanie obowiązków Punktualność Uprawnień - kartę kierowcy Mile widziane doświadczenie na...

Kierowca

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/DoposażeniaWykształcenie: min.podstawowe; rok doświadczenia w prowadzeniu samochodu; prawo jazdy kat.B; zakres...

Kierowca magazynier

załadunekrozładunekdostarczanie materiałów na budowę Wymagania konieczne: Zawód: Kierowca samochodu dostawczego Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia:...