Specjalista ds wsparcia sprzedaży

Wiadomo, że każdy biznes, mniejszy czy większy miał swoje początki. Właściciele dużych firm nierzadko zaczynali jako skromne firmy zatrudniające parę osób. Wraz ze wzrostem klientów i wzrostem sprzedaży firma zaczęła się rozwijać, a jej obrót pozwolił na dalszy rozrost i rozwój firmy.

Jedna z firm mająca swoją siedzibę w miejscowości Strumień w województwie śląskim, jest właśnie w momencie wzrostu zamówień. Firma zajmuje się produkcją instalacji oraz serwisem urządzeń pompowych. Firma ma coraz więcej zamówień na swoje towary dlatego zamieściła ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika na stanowisko specjalisty ds wsparcia sprzedaży.

Pracownik nie będzie prowadził sprzedaży w tej firmie. Będzie zatrudniony do wsparcia handlowców, którzy z racji powiększenia się liczby zamówień nie są w stanie wykonywać pewnych czynności. Praca w Strumieniu będzie polegać na przygotowaniu towaru w postaci elementów urządzeń do wysyłki, współpracy z firmami kurierskimi i pocztowymi, bieżącą obsługą klientów telefonicznych i umawianiem serwisantów zgodnie z kalendarzem zadań, nadzorowanie i wysyłanie poczty tradycyjnej i elektronicznej.

W skrócie można powiedzieć, że pracownik będzie wykonywał wszystkie obowiązki związane ze sprzedażą poza samą sprzedażą. Pracodawca oferuje umowę o pracę na czas nieokreślony, po przepracowaniu trzymiesięcznego okresu próbnego. Oprócz tego oferuje stałe, miesięczne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii miesięcznej. Firma ma pewną pozycję na rynku i notuje ciągły wzrost sprzedaży.