specjalista ds wsparcia sprzedaży

Specjalista ds wsparcia sprzedaży

Wiadomo, że każdy biznes, mniejszy czy większy miał swoje początki. Właściciele dużych firm nierzadko zaczynali jako skromne firmy zatrudniające parę osób. Wraz ze wzrostem klientów i wzrostem sprzedaży firma zaczęła się rozwijać, a jej obrót pozwolił na dalszy rozrost i rozwój firmy.

Jedna z firm mająca swoją siedzibę w miejscowości Strumień w województwie śląskim, jest właśnie w momencie wzrostu zamówień. Firma zajmuje się produkcją instalacji oraz serwisem urządzeń pompowych. Firma ma coraz więcej zamówień na swoje towary dlatego zamieściła ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika na stanowisko specjalisty ds wsparcia sprzedaży.

Pracownik nie będzie prowadził sprzedaży w tej firmie. Będzie zatrudniony do wsparcia handlowców, którzy z racji powiększenia się liczby zamówień nie są w stanie wykonywać pewnych czynności. Praca w Strumieniu będzie polegać na przygotowaniu towaru w postaci elementów urządzeń do wysyłki, współpracy z firmami kurierskimi i pocztowymi, bieżącą obsługą klientów telefonicznych i umawianiem serwisantów zgodnie z kalendarzem zadań, nadzorowanie i wysyłanie poczty tradycyjnej i elektronicznej.

W skrócie można powiedzieć, że pracownik będzie wykonywał wszystkie obowiązki związane ze sprzedażą poza samą sprzedażą. Pracodawca oferuje umowę o pracę na czas nieokreślony, po przepracowaniu trzymiesięcznego okresu próbnego. Oprócz tego oferuje stałe, miesięczne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii miesięcznej. Firma ma pewną pozycję na rynku i notuje ciągły wzrost sprzedaży.