Praca: Zaopatrzeniowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Zaopatrzeniowiec
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/24/0238
OBOWIĄZKI:
1. Sporządzanie zapytań ofertowych, pozyskiwanie i porównywanie oferty. 2. Analiza i wybór dostawców na podstawie zebranych ofert.3. Poszukiwanie nowych firm do współpracy i utrzymanie relacji z dotychczasowymi dostawcami.4. Przyjmowanie zleceń dostaw od innych działów i zapewnienie terminowego dostarczenia towarów do zakładu.5. Wyszukiwanie zamienników materiałów w przypadku niedostępności.6. Obsługa magazynu znajdującego się w Siemianowicach Śląskich (magazyn narzędziowy).7. Prowadzenie stanu magazynowego elektronarzędzi, narzędzi i środków użytkowych.8. Utrzymanie dostępności niezbędnych materiałów do pracy na produkcji oraz obsługi maszyn i pojazdów.9. Umawianie (lub zamawianie z dojazdem) serwisu maszyn lub urządzeń przemysłowych.10. Dbanie o czystość powierzonego mienia. Wymagania:wykształcenie min. średnie zawodowe - techniczne, znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie (min. w stopniu komunikatywnym), obsługa komputera Word i Excel, prawo jazdy kat. B, umiejętność organizowania pracy własnej, osoba bez nałogów, wysoki poziom kultury osobistej, uważność, staranność, dokładność, czystość i estetyka. Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz znajomość branży produkcyjnej. Pracodawca Oferuje:- stawka uzależniona od doświadczenia i jakości wykonanej pracy,- dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Luxmed, do karty Multisport, - ubezpieczenie grupowe,- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,- niezbędne szkolenia i narzędzia pracy,- miłą i przyjazną atmosferę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: znajomość MS OFFICE (głównie Word, Excel)

Wymagania inne:

Wymagania:wykształcenie min. średnie zawodowe - techniczne, znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie (min. w stopniu komunikatywnym), obsługa komputera Word i Excel, prawo jazdy kat. B, umiejętność organizowania pracy własnej, osoba bez nałogów, wysoki poziom kultury osobistej, uważność, staranność, dokładność, czystość i estetyka. Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz znajomość branży produkcyjnej.

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

1. Sporządzanie zapytań ofertowych, pozyskiwanie i porównywanie oferty. 2. Analiza i wybór dostawców na podstawie zebranych ofert.3. Poszukiwanie nowych firm do współpracy i utrzymanie relacji...

zaopatrywanie punktu sprzedaży w towar, Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: prawo jazdy kat B Wymagania inne:

Zamawianie towarów, materiałów i niezbędnych usług. Analiza rynku i śledzenie nowych trendów towarowych, analiza iselekcja ofert od dostawców, negocjowanie cen oraz warunków z kontrahentami z...