Praca: Zaopatrzeniowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Zaopatrzeniowiec
Miejsce pracy: Radziechowy
Numer: StPr/24/0281
OBOWIĄZKI:
zaopatrywanie punktu sprzedaży w towar,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radziechowy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

pozyskiwanie i wyszukiwanie potencjalnych dostawców;analizowanie cen, warunków i terminów dostaw;wybór źródeł zaopatrzenia;negocjowanie ogólnych warunków dostaw z wybranymi...

Specjalista / Specjalistka ds. zamówień / zaopatrzenia

Miejsce pracy: Będzin - Łagisza Zakres obowiązków: Zbieranie/ pozyskiwanie ofert Negocjowanie cen z dostawcami, usługodawcami Sporządzanie zamówień na podstawie pozyskanych ofert Monitorowanie...