Praca: Rejestratorka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Rejestratorka medyczna
Miejsce pracy: Knurów
Numer: StPr/24/0782
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób młodych (w wieku od 18 do 29 lat) w ramach programu z EFS PlusWykształcenie: min. średnie; zakres obowiązków: wykonywanie prac dokumentacyjnych, statystycznych oraz administracyjnych; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Knurów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Knurów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Rejestratorka medyczna/ pracownik obsługii aparatu do wodoroterapii

-obsługa rejestracji pacjentów (osobiscie i telefonicznie);- udzielanie informacji o zabiegu jego właciwosiciach prozdrowotnych oraz przeciwskazaniach- prowadzenie kartotek;- wprowadzanie danych do...

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta - usługi weterynaryjne

Zakres obowiązków: Przyjmowanie materiału do badań, Wprowadzanie zleceń badań do programu laboratoryjnego, Telefoniczna i osobista obsługa klientów, Zamawianie i przygotowanie przesyłek...

przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ, bieżące prowadzenie rejestracji Centrum Medycznego, witanie pacjentów, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy, rejestracja i obsługa pacjentów oraz...