Praca: Rejestratorka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Rejestratorka medyczna
Miejsce pracy: Porąbka
Numer: StPr/ALHA/24/0501
OBOWIĄZKI:
przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ, bieżące prowadzenie rejestracji Centrum Medycznego, witanie pacjentów, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy, rejestracja i obsługa pacjentów oraz obsługa programu do rejestracji pacjentów, przygotowywanie gabinetów lekarskich i współpraca z lekarzami, udzielanie informacji o świadczonych usługach medycznych oraz warunkach formalnych i finansowych udzielania świadczeń zdrowotnych, prowadzenie i archiwizacja dokumentacji medycznej, sporządzanie wypisów dla pacjentów, wypisywanie zaświadczeń, sporządzanie odpisów dokumentacji lekarskiej, przestrzeganie obowiązków pracownicznych wynikających z prawa pracy - znajomość regulaminu pracy, przestrzeganie ustalonego czasu pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kreatywność, punktualność, rzetelność, mile widziana znajomość języków obcych. Praca w systemie zmianowym.

Miejsce pracy:

Porąbka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta - usługi weterynaryjne

Zakres obowiązków: Przyjmowanie materiału do badań, Wprowadzanie zleceń badań do programu laboratoryjnego, Telefoniczna i osobista obsługa klientów, Zamawianie i przygotowanie przesyłek...

Recepcjonista / Recepcjonistka

Twoje zadania: dbanie o doświadczenia pacjenta rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty, promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera i...

Rejestratorka medyczna (staż)

w załączniku Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: komputer - obsługa Uprawnienia: MS OFFICE Wymagania inne: wykształcenie min. średnie, umiejętność...