Praca: Operator Urządzeń Koksowni

Operator Urządzeń Koksowni
Miejsce pracy: Częstochowa
Twoje zadania:
  • Obsługa urządzeń sterowniczych sortowni.
  • Obsługa przenośników i przesiewaczy koksu.
  • Załadunek koksu na wagony/samochody.
  • Obsługa zrzutni i zgarniacza koksu.
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe.
  • Umiejętności analityczne, organizacja pracy.
  • Podstawowa obsługa komputera.
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
  • Praca w systemie zmianowym.
Preferencje:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia energetyczne Grupa 2 i 3.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie powyżej minimum krajowego po okresie próbnym.
  • Nagrody.
  • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej.
  • Atrakcyjne ubezpieczenie na życie.
  • Szkolenia.
  • Posiłki profilaktyczne w zimie.
  • Współpraca z ekspertami i menedżerami.
  • Możliwość wcześniejszej emerytury po 15 latach pracy w Wydziale Sortowni (FEP).

Operator urządzeń przetwórstwa owocowo-warzywnego

obsługa maszyn wchodzących w skład linii produkcyjnej, stała kontrola procesu w celu zapewnienia produktów najwyższej jakości Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Język: rosyjski, w...

Pomocnik operatora maszyn i urządzeń produkcyjnych

pomoc w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz w zakresie kontroli jakości produkcji, prace porządkowe i transportowe na terenie zakładu. Pracodawca zapewnia dojazd do miejsca wykonywania...

Ustawiacz maszyn/ Operator

Miejsce pracy: Turza, gm. Łazy Zadania: Przezbrajanie maszyn Wykonywanie regulacji maszyn, narzędzi i wymiana zużytych elementów zgodnie z instrukcjami Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i...