Praca: Ustawiacz maszyn/ Operator

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Ustawiacz maszyn/ Operator
Miejsce pracy: Turza (pow. zawierciański, gm. Łazy), Turza
Nr Ref.: 10148

Miejsce pracy: Turza, gm. Łazy

Zadania:
  • Przezbrajanie maszyn
  • Wykonywanie regulacji maszyn, narzędzi i wymiana zużytych elementów zgodnie z instrukcjami
  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i ciągłości produkcyjnej
  • Uczestnictwo w uruchamianiu nowych maszyn/linii produkcyjnych
  • Dokonywanie codziennych przeglądów, napraw
  • Odpowiedzialność za prawidłową pracę maszyn na przydzielonej zmianie
  • Usuwanie awarii i usterek
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne (mechanik, elektromechanik, mechatronik)
  • Znajomość podstaw mechaniki, hydrauliki i pneumatyki
  • Znajomość konstrukcji narzędzi tłocznych – mile widziane
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Uprawnienia SEP G1 do 1 kV – mile widziane
  • Umiejętność identyfikacji problemów i ich szybkie rozwiązywanie
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
Oferta:
  • Umowa o pracę z perspektywą zatrudnienia w strukturach firmy
  • Praca w systemie 3-zmianowym
  • Wynagrodzenie zasadnicze (uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego)
  • System premiowy miesięczny
  • Przewóz pracowniczy
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Operator urządzeń przetwórstwa owocowo-warzywnego

obsługa maszyn wchodzących w skład linii produkcyjnej, stała kontrola procesu w celu zapewnienia produktów najwyższej jakości Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Język: rosyjski, w...

Pomocnik operatora maszyn i urządzeń produkcyjnych

pomoc w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz w zakresie kontroli jakości produkcji, prace porządkowe i transportowe na terenie zakładu. Pracodawca zapewnia dojazd do miejsca wykonywania...

Operator maszyn (k/m)

Opis stanowiska: Obsługa maszyn i urządzeń na hali produkcyjnej, Zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanej maszyny, Czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych urządzeń oraz usuwanie drobnych...