Praca: Operator pras krawędziowych

CZEKAMET PL prowadzi działalność produkcyjną i usługową w zakresie przetwarzania blach oraz rur. Głównym rynkiem zbytu jest branża motoryzacyjna. Doświadczona, wykwalifikowana kadra i posiadany park maszynowy pozwalają zapewnić odbiorcy produkt o najwyższej jakości.

Operator pras krawędziowych
Miejsce pracy: Czekanów
Opis stanowiska
  • obsługa i programowanie pras krawędziowych, wymiana narzędzi,
  • praca na podstawie rysunku technicznego,
  • wprowadzanie korekt, ustawianie parametrów,
  • kontrola jakości otrzymywanych detali,
  • dbałość o stanowisko pracy oraz przestrzeganie standardów BHP,
  • obsługa komputera oraz drukarek.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych mile widziane,
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,
  • znajomość podstawowych narzędzi kontrolno-pomiarowych,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • długofalową współpracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych,
  • możliwość rozwoju, szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • narzędzia oraz środki ochrony indywidualnej potrzebne do wykonywanej pracy,
  • możliwość przyuczenia do wykonywania pracy.

Operator maszyn, Pracownik do za i wyładunku

Wymagania: wykształcenie minimum zawodowe; mile widziane doświadczenie, lub osoby chętne do przyuczenia; dyspozycyjność, systematyczność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

Operator pras

Obsługa pras i gwinciarek* praca w systemie 1-zmianowym: 06:00-14:00 od pon. do pt. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Obsługa urządzeń pomiarowych Wymagania...

Ustawiacz maszyn/ Operator

Miejsce pracy: Turza, gm. Łazy Zadania: Przezbrajanie maszyn Wykonywanie regulacji maszyn, narzędzi i wymiana zużytych elementów zgodnie z instrukcjami Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i...