Praca: Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/24/0684
OBOWIĄZKI:
Bieżące naprawy mechaniczneWykształcenie zawodowe mechanik pojazdów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Mechanik

Działania obejmujące:- przygotowanie ofert serwisowych- serwis maszyn,- przyjmowanie zleceń do naprawy IMM, planowanie napraw, zaopatrzenie w części i materiały niezbędne dla realizacji...

naprawa pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne: Oferta w ramach Funduszu Pracy, skierowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w...

naprawa pojazdów samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Wymagania inne: