Praca: Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Kaczyce
Numer: StPr/24/0362
OBOWIĄZKI:
naprawa pojazdów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne

Wymagania inne:

Oferta w ramach Funduszu Pracy, skierowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Cieszynie.

Miejsce pracy:

Kaczyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Mechanik mobilny wózków widłowych

Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie i premię kwartalną Umowę o pracę Profesjonalny cykl szkoleń wdrożeniowych: szkolenie ogólnofirmowe oraz stanowiskowe w tym szkolenia techniczne (koszt...

wykonywanie usług w zakresie obsługi, diagnostyki, naprawy podzespołów i zespołów samochodów osobowych i ciężarowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne...

Wymiana i naprawa podzespołów i części zamiannych zawieszenia, układu hanulcowego, wydechowego, wymiana płynów eksploatacyjnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe,...