Praca: Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/0608
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

nie wskazano czynników szkodliwych i warunków uciążliwych

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

naprawa pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne: Oferta w ramach Funduszu Pracy, skierowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w...

przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy oraz sporządzanie protokołów przyjęcia;- sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych;- ustalanie i...

Mechanik form wtryskowych

1. Przezbrojenia, zmiany wersji, modyfikacje form wtryskowych.2. Naprawa, konserwacja i regeneracja form wtryskowych.3. Drobne naprawy i prace ślusarskie.4. Przeglądy i prowadzenie dokumentacji...