Praca: Mechanik pojazdów samochodowych: ciężarowych, silnikowych i budowlanych

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Mechanik pojazdów samochodowych: ciężarowych, silnikowych i budowlanych
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/24/0405
OBOWIĄZKI:
Bieżące naprawy,usuwanie ustarek pojazdów mechanicznych.Praca w godzinach 7.00-15.00Pierwsza umowa - zlecenie na okres 1 miesiąca, możliwość przejścia na umowę o pracę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe min 4 lata, mile widziane prawo jazdy kat.B

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Pomocnik mechanika samochodowego

proste prace naprawcze i diagnostyczne, wykonanie przeglądów okresowych pojazdów, kontrola, regulacja świateł, przeglądy okresowe układów klimatyzacji Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Mechanik pojazdów samochodowych

Bieżące naprawy mechaniczneWykształcenie zawodowe mechanik pojazdów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Wymagania inne: