Praca: Magazynier

Jeśli lubisz pracować z ludźmi i masz pozytywnie nastawienie do życia dodatkowo potrzebujesz pracy sezonowej i jesteś dyspozycyjny do pracy zmianowej to koniecznie aplikuj!
Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy w magazynie z asortymentem sportowym (obuwie, odzież, sprzęt)

Nie wymagamy doświadczenia, ale liczymy, że jesteś odpowiedzialny i będziesz sumiennie wykonywał powierzone zadania.
Magazynier
Miejsce pracy: śląskie / Gliwice, Łabędy, ul. Alberta Einsteina 45
Dobry dojazd liniami autobusowymi 280,259,693

Twoimi głównymi obowiązkami będzie:
  • Sortowanie towaru
  • Kompletacja zamówień (praca ze skanerem, tabletem, obsługa wózka unoszącego)
  • Pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki
Oferujemy:
  • Stawkę 30 zł/h brutto + premia
  • Umowę zlecenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku + 2 weekendy w miesiącu
  • Szkolenia stanowiskowe

Pracownik magazynowy

Informacje podstawowe: Amazon zatrudni zmotywowanego pracownika na pełny etat, zarówno z uprawnieniami UDT w najwyższej kategorii, jak i tych, którzy nie mają uprawnień, ale są zainteresowani...

Magazynier – operator wózka widłowego (k/m)

Opis stanowiska: Praca w magazynie (również mroźniczym) przy regałach wysokiego składowania, Obsługa wózków widłowych bocznych. Wymagania: Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych z...

Magazynier

kompletowanie i segregowanie elementów z produkcji, przyjmowanie detali na magazyn wraz z kontrolą jakościową i ilościową, wydawanie zleceń klientowi, obsługa systemu magazynowego....