Praca: Pracownik magazynowy

Obecnie poszukujemy:
Pracownik Magazynowy
Informacje podstawowe:

Amazon zatrudni zmotywowanego pracownika na pełny etat, zarówno z uprawnieniami UDT w najwyższej kategorii, jak i tych, którzy nie mają uprawnień, ale są zainteresowani ich uzyskaniem.

Wynagrodzenie

do 29,90 zł/godz. brutto*

* Maksymalna stawka godzinowa wyliczona jako suma stawki bazowej oraz premii za obecność w pracy zgodnie z grafikiem.

Dołącz do naszego zespołu w Amazon na stanowisku Pracownik magazynowy.

Poniższa oferta dotyczy Amazon Centrum Logistyczne w Gorzyczkach.

Obowiązki na stanowisku pracy
  • Odbieranie, sprawdzanie, sortowanie i układanie produktów na półkach.
  • Pobieranie produktów z półek, pakowanie i nadawanie zamówień.
  • Dbanie o bezpieczeństwo. To nasz absolutny priorytet!
  • Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Możesz liczyć na wsparcie wyspecjalizowanych instruktorów, którzy nauczą Cię, jak pracuje się w Amazon.
Nasza oferta
  • Praca 4 dni w tygodniu, bez weekendów.
  • Umowa o pracę bezpośrednio przez Amazon.
  • Bezpłatne szkolenie i certyfikacja UDT na obsługę wózków jezdniowych najwyższej kategorii.
  • Bezpieczne, nowoczesne i zorganizowane miejsce pracy wyposażone w klimatyzację.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Ciepłe posiłki za 1 zł, również w wersji wegetariańskiej i bezpłatne gorące napoje, wyznaczone strefy odpoczynku.
  • Karta Multisport.
  • Możliwość rozwoju w naszych strukturach.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Program "Postaw na swój rozwój" z możliwością dofinansowania wybranego kursu zawodowego.
  • Bezpłatny transport na wybranych trasach.
  •  Darmowy parking dla pracowników.
Dodatkowe informacje
  • Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa, jakości to najważniejsza umiejętność, która będzie Ci potrzebna.
  • Oferta pracy fizycznej: podczas pracy może być konieczne chodzenie lub stanie przez dłuższy czas oraz podnoszenie i przenoszenie produktów (ręczne prace transportowe zgodnie z przepisami polskiego prawa)

 1. Złóż wniosek online w kilka minut, bez konieczności składania CV.
 2. Przejdź 15-minutową rozmowę telefoniczną i poznaj nas bliżej.
 3. Pozostań z nami w kontakcie – poinformujemy Cię o najbliższym możliwym zatrudnieniu.

Magazynier

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie firmy. Od...

Magazynier

przyjmowanie dostaw, pakowanie towarów, dbanie o porządek na stanowisku pracy. Praca w godz. 10:00-18:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania...

Magazynier – operator wózka widłowego (k/m)

Opis stanowiska: Praca w magazynie (również mroźniczym) przy regałach wysokiego składowania, Obsługa wózków widłowych bocznych. Wymagania: Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych z...