Praca: Laborant

Ogłoszenie numer: 8915194, z dnia 2024-04-16

OSM Bieruń to firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, tworzy najwyższej jakości produkty mleczarskie dla branży cukierniczej, piekarskiej i gastronomii. Obecnie jest to zakład o europejskim standardzie posiadający nowoczesne linie technologiczne do produkcji serów oraz produktów UHT.

Laborant

Miejsce pracy: Bieruń

Opis stanowiska

  • wykonywanie badań oceny organoleptycznej, fizyko-chemicznej i mikrobiologicznej surowca, półproduktów, wyrobu gotowego, opakowań, dodatków spożywczych
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej

Wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe: mile widziane: technologia żywności, chemia, mikrobiologia, kierunki pokrewne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza na temat systemów jakości żywności HACCP, IFS/BRC
  • dobra znajomość oprogramowania komputerowego w zakresie aplikacji biurowych
  • otwartość na zmiany i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi (praca zespołowa)
  • dobra organizacja pracy, rzetelność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym również w weekendy

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • prywatna opieka medyczna
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • pracę w systemie zmianowym
  • długotrwałą współpracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę z wysokiej klasy sprzętem laboratoryjnym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawe wyzwania zawodowe
  • bardzo dobrą i profesjonalną atmosferę pracy

Laborant budowlany

Badania laboratoryjne Wymagania inne: Prawo jazdy kat.B mile widzianeWykształceie wyższe geologiczne lub budowlane - mile widziane

Laborant

Opis stanowiska: realizacja zadań związanych z podstawową pracą w laboratorium, nadzór nad wyposażeniem laboratoryjnym, badania chemiczne paliw stałych, gazowych, produktów węglopochodnych....

Laborant

Opis stanowiska: realizacja zadań związanych z podstawową pracą w laboratorium realizacja zadań związanych z analizą technikami klasycznymi wraz z przygotowaniem próbek (metody wagowe, metody...