Praca: Laborant budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Laborant budowlany
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/24/0225
OBOWIĄZKI:
Badania laboratoryjne
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Prawo jazdy kat.B mile widzianeWykształceie wyższe geologiczne lub budowlane - mile widziane

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Laborant mikrobiologiczny

wykonywanie badań mikrobiologicznych, sporządzanie sprawozdań z badań, obsługa zleceń, e-mail, praca w godzinach 7.00-15.00-12.00-21.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

Laborant

Opis stanowiska: realizacja zadań związanych z podstawową pracą w laboratorium, nadzór nad wyposażeniem laboratoryjnym, badania chemiczne paliw stałych, gazowych, produktów węglopochodnych....

Laborant

Opis stanowiska: realizacja zadań związanych z podstawową pracą w laboratorium realizacja zadań związanych z analizą technikami klasycznymi wraz z przygotowaniem próbek (metody wagowe, metody...