Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Kucharz
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/0387
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie posiłków według określinego manu oraz dbałość o ich wygląd.*praca w systemie 1-zmianowy w godz. 07:00-15:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: praca zespołowa

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, książeczka sanepidowska, mile widziane ogólne doświadczenie w gastronomii, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Kucharz

gotowanie potraw Wymagania inne: Oferta skierowana do osób bezrobotnych w wieku powyżej 30 r.ż. w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30 + zarejestrowanych w Powiatowym...

Pizzerman/pizzaiolo

Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe, poznanie składników włoskich oraz polskich, tworzenie ciasta od podstaw, wypiek pizzy, obsługa urządzeń gastronomicznych, obsługa kasy fiskalnej i...

Kucharz

prezentacja potraw w formie bufetowej zgodnie ze standardami, przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami, racjonalne gospodarowanie towarem, dbanie o dobrą etykietę potaw,...