Praca: Pizzerman/pizzaiolo

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pizzerman/pizzaiolo
Miejsce pracy: Czeladź
Numer: StPr/24/0505
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe, poznanie składników włoskich oraz polskich, tworzenie ciasta od podstaw, wypiek pizzy, obsługa urządzeń gastronomicznych, obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego, zarządzanie pizzerią-punktem gastronomicznym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Czeladź

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Kucharz

prezentacja potraw w formie bufetowej zgodnie ze standardami, przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami, racjonalne gospodarowanie towarem, dbanie o dobrą etykietę potaw,...

Młodszy kucharz

Zapoznanie się z zasadami BHP, HACP, obróbka żywności, gotowanie, pieczenie, dekorowanie, obliczanie porcji.Oferta stażu skierowana do osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne. Wymagania...

Kucharz