Praca: Asystent Spedytora Międzynarodowego

Asystent Spedytora Międzynarodowego
Miejsce pracy: Czeladź
Oferujemy:
  • Realizowanie ambitnych zadań w innowacyjnej organizacji;
  • Możliwości realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, wczasy pod gruszą i inne).
Zakres obowiązków :
  • Obsługa międzynarodowych zleceń drobnicowych;
  • Współpraca ze spedytorem w procesie przyjmowania zleceń spedycyjnych;
  • Dobór odpowiednich do zleceń środków i metod transportu;
  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności spedycyjnej;
  • Weryfikacja faktur kosztowych i ich rejestracja w systemie;
  • Rozliczanie oraz fakturowanie zleceń;
  • Współpraca z działem handlowym, klientami, partnerami oraz podwykonawcami.
Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (transport/spedycja/logistyka);
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w spedycji drogowej (również staże, praktyki);
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Sumienność.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/asystent-spedytora-miedzynarodowego_1977499.html APLIKUJ

Administratorem danych jest ROHLIG SUUS Logistics S.A z siedzibą w Warszawie 02-235, Równoległa 4A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.