Praca: Inżynier budowy w dziale budżetowania

Poszukujemy:
Inżyniera budowy w dziale budżetowania
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Twój zakres obowiązków:
  • Uczestnictwo w analizie dokumentacji projektowej oraz optymalizacji rozwiązań projektowo-technologicznych
  • Sporządzanie przedmiarów, kosztorysów, kalkulacji i wycen wskaźnikowych dla planowanych inwestycji
  • Współpraca z kierownikami i inżynierami budów w zakresie merytorycznym sporządzanych przedmiarów
  • Uczestnictwo w zespołowym tworzeniu modeli 3D budynków w programie Revit
  • Weryfikacja wysokości kosztów i poprawności kalkulacji budżetowej dla analizowanych nieruchomości
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (minimum 3. rok studiów) – budownictwo lub pokrewne
  • Znajomość podstawowych programów inżynierskich (AutoCad)
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • Znajomość procesów inwestycyjnych
Mile widziane:
  • Znajomość programu Revit 3D
  • Doświadczenie w przedmiarowaniu, kosztorysowaniu inwestycji
Benefity:
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie zajęć sportowych - Mutlisport
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Murapol, wymienione na stronie: https://www.murapol.pl/images/spolki.pdf, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którąkolwiek spółkę z Grupy Murapol."

Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Inżynier budowy

Twój zakres obowiązków Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku, Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi procedurami, Koordynacja i nadzór nad...

Inżynier budowy branży rurociągowej (piping)

Prowadzenie prac związanych budową rurociągów przemysłowych, Zamówienia i kompletacja materiałów, Dbanie o zachowanie jakości prac montażowych i sprawalniczych, Przygotowanie dokumentacji...

Inżynier Budowy

Prowadzenie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami oraz obowiązującym prawem, Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem, Zlecanie robót podwykonawcom,Wykonywanie...