Praca: Zastępca głównego księgowego

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Zastępca głównego księgowego
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0765
OBOWIĄZKI:
nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi prowadzonymi zgodnie z zasadami określonymi w MSSF, przepisach podatkowych oraz polityce rachunkowości Spółki, kontrola dowodów księgowych, nadzór nad ewidencją i inwentaryzacją stanów aktywów i pasywów, sporządzanie deklaracji podatkowych, CIT, PIT, VAT, sporządzanie sprawozdań i raportów finansowych, raportowanie do GUS, współpraca z instytucjami zewnętrznymi, sporządzanie i aktualizacja dokumentacji cen transferowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania inne:

wyższe na kierunkach finanse, rachunkowość, ekonomia lub kierunkach pokrewnych, bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i aktualnych przepisów podatkowych, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki, samodzielność i wysoki poziom umiejętności organizacyjnych, umiejętność pracy zespołowej, minimum 3 letnie doświadczenie na ww stanowisku pracy

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Główny księgowy

Warunki pracy Praca w siedzibie Inspektoratu. Praca przy użyciu komputera, korzystanie z internetu i urządzeń biurowych ( kserokopiarka, skaner, fax). Stanowisko pracy spełnia wymogi...

nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi prowadzonymi zgodnie z zasadami określonymi w MSSF, przepisach podatkowych oraz polityce rachunkowości Spółki, kontrola dowodów księgowych, nadzór...